Şehrin yanıbaşında, kalabalıktan uzakta, modern ve güvenli bir yaşamın kapılarını aralayın. Yüksek kalitede sunulan hizmet ile fark yaratan Beyaz Şehir Konutları projesi ile lüks ve konforlu bir yaşamın ayrıcalığını sizlere sunuyoruz.

Konforun ve huzurun ahenkle buluştuğu odaları, Estetik tasarımları yapılarınıza döşedik. Mutluluğu ve huzuru hayal edebileceğiniz birinci sınıf laminant parkeler, asma tavan, ışık bantlarıyla aydınlatma, saten alçı ve boya ile modern yaşan alanlarının kapılarını sizlere açıyoruz.

Hayalinizdeki mutfak için doğru adres...

Değiştikçe güzelleşiyor diyoruz. Hayattan ve yaptığınız lezzetlerden daha fazla keyif almanız için yepyeni teknolojik ve estetik mutfak alanlarıyla her yemeğiniz artık daha büyüleyici ve daha da lezzetli. Şık tasarımlarla dizayn edilmiş, mutfak dolapları ile rahatlık ve kolaylığı siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Rüyaları gerçeğe dönüştürüyoruz

İzleyen değil yaşayan olun. Seçkin zerafetimizle mutlu ve güzel sabahlar için ihtiyacınız olan huzurlu ortamlarınızı güvenle renklendiriyoruz. Birinci sınıf laminant parkeler, su bazlı saten alçı boyalar, ışık bantlarıyla döşeli led havuz tabanlar ve estetiğin buluştuğu konfor ve kalitenin uyumu artık yatak odalarınızda.

Çocuklarınız artık daha mutlu

Konforlu, güvenli ve mutlulukla dolu bir gelecek için çocuklarınıza yüksek yaşam standartlarına uygun odalar. Birinci sınıf laminant parke, detaylarda sade ve şık tasarımlarla huzurlu ortamları sunuyoruz.

Göz alıcı banyolarla rahatlığı hissedin

Memnuniyetinizi artıracak yaşam standartlarınızı sıra dışı modern çizgilerle yükselttik. Banyonuzda modern tasarımlı banyo dolabı, gömme rezervuarlı klozet ve birinci sınıf kaliteli duşa kabinlerle kaliteyi sizlere sunuyoruz.

Güncel FotoğraflarKat PlanlarıTanıtım FilmiLokasyon